Perkame mišką

UAB „Miškų pirkimai“ – perkame įvairaus amžiaus miškus visoje Lietuvoje su žeme arba išsikirtimui. Turime daugiau nei 10 metų patirtį miškininkystės srityje, todėl visada žinome kaip padėti privačių miškų savininkams ūkininkauti ir tvarkytis savo valdose. Esame savo srities specialistai ir galime patarti kaip pasirūpinti mišku, kad jis duotų materialinės naudos arba  išugdyti ateinančioms kartoms. Visada vadovaujamės sukauptomis žiniomis, kad miškas būtų sutvarkytas pagal visus galiojančius Lietuvos Respublikos įstatymus.

Turite miško ir nežinote ką su juo daryti? Kreipkitės į mus. Pagal pateiktą kadastrinį sklypo numerį (jį rasite registro centro išraše), nesunkiai surasime reikalingus rodiklius (miško amžių, medienos tūrį, tankumą ir t.t.), kurie padės preliminariai įvertinti miško kainą. Įvertinę mišką natūroje, atlikę išsamią miško analizę nustatome tikslią miško vertę ir pateikiame galutinį pasiūlymą. Dirbame su stambiausiomis medienos perdirbimo įmonėmis Lietuvoje, todėl visada pasiūlysime geriausią kainą. Užtikrinsime profesionalią pagalbą tvarkant visus reikalingus dokumentus, garantuosime skaidrų atsiskaitymą ir sąžiningą bendradarbiavimą.

Norite kuo greičiau sužinoti preliminarią savo miško vertę, kreipdamiesi į mūsų įmonę tai galėsite padaryti per 24 val. Jums tik reikės užpildyti užklausos formą arba susisiekti tel. 865080960. Taip pat galite kreiptis el.paštu: info@miskupirkimai.lt